استارتاپ هوش مصنوعی چینی به دنبال رشد جهانی است

استارتاپ هوش مصنوعی چینی به دنبال رشد جهانی هستند

استارتاپ هوش مصنوعی چینی به دنبال رشد جهانی است به همین منظور مدیران این استارتاپ به سنگاپور می‌روند. دوسال قبل دو فرد چینی یک استارتاپ هوش مصنوعی راه اندازی کردند. در همان سال‌ها با کمبود سرمایه روبه‌رو شدند. همین موضوع نیز آن‌ها را وادار کرد به سنگاپور مهاجرت کنند.

سنگاپوری‌ها می‌توانند به این استارتاپ کمک کنند سرمایه لازم را دوباره به دست بیاورند. آن‌ها می‌توانند تراشه‌های جدید انویدیا و فناوری‌های لازم را در استارتاپ‌های سنگاپوری تهیه کنند. سنگاپور مدت‌ها است به دنبال جذب چینی‌ها در زمینه هوش مصنوعی است. پس از خبر قمار چین، تمرکز این منطقه روی استارتاپ‌های چینی بیش از پیش شد.

استارتاپ هوش مصنوعی چینی به دنبال رشد جهانی هستند

به نظر می‌رسد با اینکه استارتاپ‌های چینی به سنگاپور مهاجرت می‌کنند لزوما موفق نمی‌شوند. رشد جهانی استارتاپ‌های هوش مصنوعی وابسته به نوع شرکت و قوانینی است که درمورد آن وجود دارد.

مرکز تجارت تیک تاک پس از ورود به سنگاپور برخلاف تصور، با تحریم‌های آمریکا روبه‌رو شد. یک شرکت مد عظیم پس از ورود به سنگاپور با انتقادات منفی روبه‌رو شد. اما شرکت‌های هوش مصنوعی به این موضوع اعتقاد ندارند. اکثر آن‌ها معتقدند برای پیشرفت مدل‌های خود نیازمند تراشه‌های پیشرفته هستند.

سنگاپور بی وقفه تلاش می‌کند تا به عنوان پل هوش مصنوعی بین آسیا و جهان شناخته شود. همین موضوع نیز به شرکت‌های هوش مصنوعی چینی فرصت‌های جدیدی عطا می‌کند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *