مدل جدید Claude 3.5 Sonnet پیشرو در همه زمینه‌ها

مدل جدید Claude 3.5 Sonnet پیشرو در همه زمینه‌ها

شرکت Anthropic یک مدل سریع هوش صمنوعی جدید عرضه کرد. مدل جدید Claude 3.5 Sonnet راهی جدید و هوشمند برای تعامل با چت بات‌ها است. طبق بررسی‌ها به نظر می‌رسد مدل Claude 3.5 جدید هوشمندترین، سریع‌ترین و با شخصیت‌ترین مدل شرکت Anthropic است.

پیش از این مدل GPT و Claude با یکدیگر مقایسه شده بودند. اما به نظر می‌رسد مدل Claude 3.5 Sonnet حتی از GPT4o نیز بهتر عمل می‌کند. این استارتاپ پیش از این نیز اعلام کرد مدل جدید از جمنای نیز در طیف‌های مختلفی بهتر عمل خواهد کرد.

شرکت آنتروپیک سه مدل دارد. مدل هایکو، کوچک‌ترین مدل و غزل یا Sonnet مدل میانی و Opus نیز مدل بزرگ آن‌ها هستند. این شرکت ادعا می‌کند که مدل جدیدی که عرضه می‌کند می‌تواند از مدل بزرگ آن ‌ها یعنی Opus 3 نیز بهتر عمل کند. این مدل می‌تواند ترجمه کند، کد بنویسد، نمودارها را تفسیر کند و از متن‌های مختلف رونویسی کند.

درک تصاویر آن بهبود یافته است. به علاوه درک بسیار بهتری در دریافت طنز و شوخی دارد و می‌تواند بیش از پیش شبیه به انسان بنویسد.

مدل جدید در حال حاضر برای کاربران Claude در وب و iOS در دسترس است. استارتاپ آنتروپیک این مدل را در اختیار توسعه دهندگان نیز قرار خواهد داد.

مدل جدید Claude 3.5 Sonnet پیشرو در همه زمینه‌ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *