نه بزرگ شرکت نینتندو به هوش مصنوعی

نه بزرگ شرکت نینتندو به هوش مصنوعی

شرکت بازی سازی نینتندو به استفاده از هوش مصنوعی نه می‌گوید. آن‌ها می‌گویند هیچ برنامه‌ای برای استفاده از هوش مصنوعی مولد برای ساخت بازی‌هایشان ندارند.

اکثر شرکت‌های فناوری و بازی سازی به دنبال استفاده از بازی ابری هستند تا بتوانند مخاطبان بیشتری داشته باشند. اما شرکت نینتندو در مسیر حرکت نمی‌کند. رئیس این شرکت بازی سازی در دیدار با سرمایه گذاران صحبت‌هایی کرد. (صحبت‌ها ترجمه ماشینی شده‌ است)

او می‌گوید فناوری‌‌های مشابه هوش مصنوعی مدت‌ها است که در صنعت بازی سازی استفاده می‌شود. و معتقد است که توسعه بازی و فناوری هوش مصنوعی ارتباط نزدیکی با یکدیگر دارند. اما اغلب از هوش مصنوعی برای پیشی گرفتن از رقبا استفاده می‌شود.

رئیس نینتندو می‌گوید هوش مصنوعی مولد موضوع داغ این روزها است و می‌تواند در فرآیند بازی سازی خلاقیت بیشتری عرضه کند. اما این فناوری می‌تواند برای حق مالکیت معنوی مشکل آفرین باشد. آن‌ها معتقدند شرکت نینتندو به خوبی می‌داند از چه راهی می‌توانند تجربه بازی را برای مخاطب بهینه کنند.

رئیس شرکت نینتندو در ادامه ادعا کرد ما نسبت به استفاده از هوش مصنوعی منعطف هستیم اما می‌خواهیم ارزش‌هایی را ارائه کنیم که مختص خود ما است. این ارزش‌ها با فناوری هوش مصنوعی ایجاد نخواهند شد.

این ادعا کاملا همسو با روندی است که نینتندو در سال‌های گذشته داشته‌ است. آن‌ها از سخت افزارهای قدیمی برای تولید بازی‌هایی استفاده می‌کنند که مخاطب را به وجد می‌آورد.

نه بزرگ شرکت نینتندو به هوش مصنوعی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *