ویرایش تصاویر در واتساپ با مدل Meta AI

نرم افزار واتساپ در ماه‌های اخیر به روز رسانی‌های مختلفی را عرضه کرد. به نظر می‌رسد به روز رسانی جدید واتساپ در نسخه بتا قابلیت ویرایش تصاویر با مدل Meta AI باشد.

در آپدیت جدید واتساپ اندروید نسخه 2.24.14.20 یک ویژگی جدید به این نرم افزار اضافه شده‌ است. وقتی آیکن دوربین در واتساپ را فشار می‌دهید یک کادر ظاهر می‌شود. وقتی این کادر را انتخاب کنید می‌بیند که به شما می‌گوید هوش مصنوعی متا یا Meta AI اکنون اجرا می‌شود.

با هوش مصنوعی متا در واتساپ می‌توانید درباره عکس‌های مختلف اطلاعات کسب کنید. درباره آن‌ها از هوش مصنوعی بپرسید. کاربر می‌تواند عکس مورد نظر خود را با هوش مصنوعی تحلیل کند. این ویژگی خطرات امنیتی نیز دارد اما می‌توان هر زمان نیاز بود این عکس را حذف کرد.

مدل Meta AI تصاویر را در واتساپ ویرایش می‌کند

ویژگی جدیدی که در نسخه بتا اضافه شده‌ قابلیت ویرایش تصاویر است. هنوز مشخص نیست این قابلیت چقدر جزئیات را خوب در می‌آورد. اما اتصال این قابلیت به Imagine Me کمک می‌کند آواتارهای هوش مصنوعی را بر اساس مجموعه عکس‌های شخصی خودتان بسازید.

شما می‌توانید در قسمت چت با Meta AI از او بخواهید روی عکس مورد نظرتان یک افکت اجرا کند. یا بخواهید فردی که پشت سر شما ایستاده را از عکس حذف کند. مسلم است که متا این کارها را انجام می‌دهد اما اینکه جزئیات درخواستتان را چگونه انجام دهد هنوز در هاله‌ای از ابهام است.

چندی پیش اخباری مبنی بر ادغام Meta AI با اپل منتشر شد که به ظنر می‌رسد چنین قابلیتی قوانین حریم خصوصی این شرکت را نقض می‌کند. باید دید اپل چگونه این آپدیت را برای آیفون عرضه خواهد کرد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *