گوگل: به پیتزا چسب اضافه کنید

گوگل: به پیتزا چسب اضافه کنید

مدل هوش منصوعی گوگل از زمان عرضه تا به امروز برای دستور پخت پیتزا افزودن چسب روی آن را نیز پیشنهاد می‌دهد. از زمانی که تصاویر این پاسخ گوگل در سطح اینترنت منتشر شد کاربران زیادی از آن به عنوان میم استفاده کردند.

مدتی پیش کتی نوتوپولوس پیتزای چسبی درست کرد و خورد. این موضوع یکی از همان نگرانی‌های کارشناسان درباره پاسخ‌های اشتباه گوگل است.

اگر از گوگل بپرسید چقدر چسب روی پیتزا اضافه کنم؟ گوگل پاسخ می‌دهد باید یک هشتم فنجان چسب اضافه کنید. این همان مقداری است که کتی نوتوپولوس به پیتزای خود افزود. به نظر می‌رسد هوش مصنوعی گوگل، AI Reviews، سعی دارد سبک زندگی ما را تغییر دهد.

کاربران سعی کردند با مدل‌های دیگری مثل پرپلکسیتی نیز این موضوع را امتحان کنند. این مدل پاسخ می‌دهد: اکیدا توصیه می‌کنم هیچگونه چسبی روی پیتزا نزنید. چسب ماده‌ای خوراکی نیست و مصرف آن می‌تواند برای سلامت شما سمی باشد.

به نظر می‌رسد بخشی از این اتفاق بابت آموزشی است که خود کاربران به هوش مصنوعی می‌دهند. کاربران در طول ده سال گذشته در ردیت یک شوخی داشتند که روی پیتزا چسب بزنند. گوگل نیز به اشتباه این شوخی را به عنوان یک حقیقت قطعی در نظر گرفته و به کاربران پیشنهاد می‌دهد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *