مدل Bumble سد راه کلاهبرداران قرار گرفت

Bumble سد راه کلاهبرداران قرار گرفت

ابزار هوش مصنوعی جدید Bumble حساب های کلاهبرداری و پروفایل های جعلی را شناسایی و مسدود می کند. طبق خبر امروز Bumble سد راه کلاهبرداران قرار خواهد گرفت زیرا در حال راه اندازی یک ویژگی جدید مبتنی بر هوش مصنوعی است که برای کمک به شناسایی هرزنامه ها، کلاهبرداری ها و پروفایل های جعلی مورد استفاده قرار می گیرد.

محققان در آزمایش، Bumble دریافتند که این ابزار قادر است به طور خودکار 95٪ از حساب هایی را که به عنوان حساب های اسپم یا کلاهبرداری شناسایی شد را مسدود کند. همچنین در طی دو ماه اول آزمایش این ابزار، شاهد کاهش 45 درصدی گزارش‌ های کاربران از هرزنامه، کلاهبرداری و حساب‌های جعلی بود.

تحقیقات نشان می دهد که پروفایل‌ های جعلی و خطر کلاهبرداری از نگرانی‌ های اصلی کاربران هنگام قرار آنلاین هستند. با راه اندازی این مولد هوش مصنوعی، تا حد بسیار زیادی از این خطر جلوگیری می شود.

اهمیت و کاربرد استفاده از هوش مصنوعی بامبل

ابزار Bumble جدیدترین ویژگی هوش مصنوعی است که برای ایمن تر کردن برنامه ها و اطلاعات کاربران طراحی شده است. در سال 2019، بامبل ویژگی «ردیاب خصوصی» را معرفی کرد. این ابزار به‌طور خودکار تصاویر برهنه را محو می‌ کند و در چت‌ ها به آن‌ ها برچسب می‌ زند. این روند به کاربران امکان می‌ دهد تصویر را مشاهده کنند.

Bumble For Friends که برنامه اختصاصی این شرکت است برای دوستیابی استفاده می شود. این برنامه اخیراً پیشنهادات مبتنی بر هوش مصنوعی را راه اندازی کرد که به کاربران کمک می کند اولین پیام را بر اساس نمایه شخص دیگر بنویسند و ارسال کنند. شایان ذکر است که آشکارساز خصوصی هم در Bumble و Bumble for Friends استفاده می شوند.

استفاده از این ابزارها در برخی موارد برای سرگرمی و گاهی برای رفع نیازی صورت می گیرد. در هر صورت باید مدلی باشد که جلوی خطرات ناشی از کلاهبرداری با هوش مصنوعی را بگیرد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *