ChatGPT پاسخ را برای شما با صدای بلند می خواند

ChatGPT پاسخ را برای شما با صدای بلند می خواند

چت جی پی تی می تواند پاسخ سوالات کاربران را با صدای بلند برای آنها بخواند! این ویژگی به تازگی در نسخه موبایل این برنامه راه اندازی شد.
امیلیا دیوید، خبرنگار هوش مصنوعی می گوید: ویژگی جدید خواندن با صدای بلند OpenAI برای ChatGPT می‌ تواند زمانی که کاربران در حال حرکت هستند با خواندن پاسخ‌ آنها با صدای بلند برای کاربران مفید باشد. اکنون هم در نسخه وب ChatGPT و هم در برنامه های ChatGPT iOS و Android این قابلیت در دسترس است. Read Aloud می تواند به 37 زبان صحبت کند. او زبان متنی را که می خواند به طور خودکار تشخیص می دهد و این ویژگی برای GPT-4 و GPT-3.5 در دسترس است.

ChatGPT پاسخ را برای شما با صدای بلند می خواند

راه اندازی و نحوه عملکرد جستجو صوتی

ChatGPT یک ویژگی چت صوتی را در سپتامبر ۲۰۲۳ راه‌اندازی کرد که در آن کاربران می‌توانند مستقیماً بدون تایپ کردن از ربات‌های گفتگو سوال بپرسند. اما این ویژگی جدید کمک می کند تا ChatGPT پاسخ‌ها را با صدای بلند بخواند و کاربران می‌توانند ربات چت را طوری تنظیم کنند که همیشه هنگام پاسخ دادن به درخواست‌ها به صورت شفاهی پاسخ دهد. در برنامه‌های تلفن همراه، افراد می‌توانند روی متن ضربه بزنند تا Read Aloud آن را باز کند و متن را بخواند. حتی می توان متن را با این قابلیت به عقب برگردانند. در نسخه وب نیز این قابلیت با یک نماد بلندگو را در زیر متن قابل استفاده است.

سازندگان بر این باورند که در موارد مختلفی این ویژگی مهم می تواند کمک کننده باشد. امروزه افراد علاقه بیشتری به دریافت پاسخ و حتی بیان کردن آن به صورت صوتی هستند. یکی از مواردی که روی سایت ها تاثیر می گذارد جستجو صوتی است که توسط هوش مصنوعی پیشرفت کرده است. در نتیجه چت جی پی تی و دیگر ابزارها نیز می توانند در دسترسی و تجربه کاربری بهتر موثر واقع شوند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *