Cisco بعد از خرید Splunk سیستم امنیتی جدید خود را عرضه کرد

سیسکو Cisco بعد از خرید شرکت Splunk سیستم امتیتی جدیدش را عرضه کرد.

شرکت سیسکو سیستم (Cisco System) روز پنجشنبه از معماری جدید امنیتی برای ایمن سازی مراکز داده، Cloude ها و سایر محیط‌های فناوری اطلاعات خبر داد. این فناوری جدید HyperSheild نام دارد.

هایپر شیلد از هوش مصنوعی برای محافظت از برنامه‌ها دستگاه‌ها و داده‌ها در مراکز داده استفاده می‌کند. سیسکو سیستم برای ساخت HyperSheild به دنبال خرید 28 میلیارد دلاری شرکت Splunk بود. این فرصت بزرگی برای این شرکت است تا خودش در عرصه هوش مصنوعی و فناوری اثبات کند.

Cisco بعد از خرید Splunk سیستم امنیتی جدید خود را عرضه کرد

برندهای دیگر هم در تلاش هستند تا فناوری‌های خود را با هوش مصنوعی ادغام کنند و از این مسابقه عقب نمانند. همکاری سیسکو و اسپلانک می‌تواند این دو شرکت را سودآورترا از پیش کند.

این مدل کاربران امنیتی را مستقیم به سمت محلی که باید امن شود می‌برد. این محصول می‌تواند مستقل تقسیم بندی کند و به کسب و کارها کمک کند از آسیب‌پذیری و مشکلات احتمالی جلوگیری کنند. در واقع، این مدل به سیسکو اجازه می‌دهد شبکه‌های کامپیوتری را به بخش‌های کوچک تقسیم کند و بتواند بهتر و دقیق‌تر امنیت را حفظ کند.

قرارداد 28 میلیارد دلاری برای اسپلانک یک محرک رشد مالی عظیم است. وقتی تقاضا و نیازها به شرکت‌های امنیتی دیتاسنترها زیاد شود هر شرکتی به دنبال عرضه یک محصول جدید خواهد بود.

سهام سیسکو در یک سال گذشته در نزدک عملکرد ضعیفی داشت و تقریبا 5 درصد نسبت به سال‌های قبل سقوط کرده است درحالی که شاخص در دیگر شرکت‌های مشابه صعودی بود. این سرمایه‌گذاری می‌تواند این شرکت را دوباره به قله بیاورد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *