Cranium راه حلی برای ایمن سازی سازمان‌ها و شرکت‌ها

Cranium راه حلی برای ایمن سازی سازمان‌ها و شرکت‌ها

بحث امنیت در هوش مصنوعی یکی از موضوعات مهم این مدت است. کشورهای مختلف راه‌حل‌های مختلفی برای خطرات هوش مصنوعی ارائه می‌دهند. اما یکی دیگر از موارد خطرآفرین در سازمان‌ها و شرکت‌ها اتفاق می‌افتد. Cranium راه حلی برای ایمن سازی این مراکز ارائه می‌کند.

پس از اقداماتی که سیسکو سیستم برای امنیت انجام داد حالا نوبت Cranium است. این شرکت نرم افزار امنیتی Cranium AI را عرضه کرد. این نرم افزار با استفاده از LLM و داده‌های مختلف اطلاعات مربوط به خطرات و تهدیدهای مخل ایمنی هوش مصنوعی را دریافت می‌کند. پس از دریافت اطلاعات می‌تواند سیستم شرکت‌های شما را بررسی کند و در نهایت راه‌حل‌های ایمنی را ارائه می‌دهد.

مدیر عامل شرکت کرانیوم درباره نرم افزار Cranium می‌گوید این راه حلی برای ایمن سازی هوش مصنوعی در شرکت‌ها است. هوش مصنوعی در بیشتر سازمان‌ها وجود دارد و شرکت‌ها با این معضل روبه‌رو هستند که آیا این مدل و هوش مصنوعی امن است یا نه؟

این شرکت با کمک تیم قرمز کاری می‌کند تا تمام باگ‌ها، آسیب‌ها و تهدیدات هوش مصنوعی شناسایی شود. به علاوه استراتژی‌های ایمنی را ارائه می‌دهند تا ضعف‌های مدل‌ها برطرف شود.

Cranium راه حلی برای ایمن سازی سازمان‌ها و شرکت‌ها

متخصصین شرکت کرانیوم سعی می‌کنند تهدیدی را ایجاد کنند. سپس برای جلوگیری از آن تلاش می‌کنند راه‌حل‌های مختلف را بیابند.

در بطن استفاده از مدل‌های هوش مصنوعی خطراتی کمین کرده است. شرکت‌ها و سازمان‌ها به خصوص مراکزی که از اهمیت خاصی برخوردارند در معرض هجوم هکرها و بدافزارها و … قرار دارند. استفاده از نرم‌افزار‌های امنیتی و توصیه‌های تیم قرمز می‌تواند به امنیت سیستم‌ها بینجامد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *