Dyna Ai به صورت جهانی در دبی عرضه شد

Dyna Ai به صورت جهانی در دبی عرضه شد

Dyna Ai پلتفرمی سنگاپوری است که در کنفرانس فین تک دبی اعلام کرد این پلتفرم عرضه جهانی خود را آغاز می‌کند. این پلتفرم از امروز در قاره‌های آسیا، اروپا، آفریقا، آمریکا و خاورمیانه در دسترس است. دفاتر مرکزی آن در نیجریه، امارات و عربستان سعودی قرار دارند.

پلتفرم مذکور در زمینه صنایع مالی و سایر صنایع فعالیت دارد و به بهبود و کارایی آن‌ها کمک می‌کند. همچنین راه حل هایی برای ارتقاء بازاریابی، جذب مشتری، مدیریت و بهره‌وری عملیاتی ارائه می‌دهد. در این رونمایی مدل دیانا از هوش مصنوعی مولد استفاده می‌کند و کارهایی مانند پردازش دقیق داده‌ها، سفارشی سازی پیشرفته، تولید همراه با بازیابی، همراه با عملکردی پیشرفته را انجام می‌دهد.

پلتفرم Dyna Ai دو مدل دارد. Dyna Athena برای تبدیل متن به گفتار، پردازش زبان و گفتار است. Dyna Avatar برای تعاملات دیجیتالی انسانی کاربرد دارد. هر دو این مدل‌ها LLM هستند و کارهای ویژه‌ای را برای بانک‌ها، فین‌تک، و کسب‌وکارهای مختلف انجام می‌دهند. این دو مدل تعاملات زبان طبیعی را برای یک مکالمه واقعی و جذاب‌تر تسهیل می‌کنند.

Dyna Ai به صورت جهانی در دبی عرضه شد

تا به حال بانک‌ها و موسسات زیادی از خدمات این پلتفرم راضی بودند. با عرضه جهانی آن بانک‌های سراسر دنیا می‌توانند از خدمات منحصر بفرد این مدل استفاده کنند و کسب و کار خود را رونق بدهند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *