Enverus با هوش مصنوعی در صنعت نفت و گاز حاضر می‌شود

Enverus با هوش مصنوعی در صنعت نفت و گاز حاضر می‌شود

بسیاری از شرکت‌ها از مدل‌ها و ابزارهای هوش مصنوعی برای پیشرفت و بهبود خود استفاده می‌کنند. شرکت Enverus می‌گوید ابزارهای ما می‌توانند نقش مهمی در تجربه کاری شما ایفا کنند. ما قرار است در آینده با هوش مصنوعی در صنعت نفت و گاز حضور پیدا کنیم. ابزارهای ما کمکی برای تولید انرژی خواهند بود.

یکی از ابزار شرکت Enverus با نام Instant Analyst™ عرضه می‌شود. این ابزار با دسترسی به بزرگترین منابع اطلاعاتی آمازون به کاربران خدمات می‌دهد. وقتی کاربران سوال می‌پرسند این ابزار با دسترسی به منابع وسیعی که دارد بهترین تحلیل ممکن را ارائه می‌کند. سوال‌ها و پاسخ‌هایی که در این بازار رد و بدل می‌شوند باعث بالا رفتن اطلاعات تحلیلگران می‌شود.

یک تحلیل گر زمان کمتری را صرف تحقیقاتش می‌کند و غالب وقتش را روی کارهای اجرای می‌گذارد. اگر ایده دوم این شرکت یعنی ساخت ابزاری که بتواند داده‌های شخصی را بگیرد و در پاسخ‌هایش از آن استفاده کند اجرایی شود دوره جدیدی آغاز می‌شود.

Enverus با هوش مصنوعی در صنعت نفت و گاز حاضر می‌شود

به گفته مدیر این شرکت شرکت‌های موجود در صنعت نفت و گاز در حال حاضر از هوش مصنوعی استفاده می‌کنند. آن‌ها برای تحلیل، پیدا کردن زمین و خاک مناسب و کلی مورد دیگر از مدل‌ها و ابزار هوش مصنوعی استفاده می‌کنند. با استفاده از ابزار ما این اطلاعات سریع‌تر بررسی می‌شود و تحلیل‌گر و مهندس نفت و گاز می‌تواند زمین‌های مورد نظرش را بیابد. به علاوه این بازار به مهندس بی‌تجربه‌تر کمک می‌کند جایگاه خود را حفظ کند!

ابزارهای هوش مصنوعی همگی در حال کمک به متخصصان هستند. استفاده درست و اصولی از آن‌ها می‌تواند به کاربران کمک کند بهترین نتیجه را در کارشان به اجرا دربیاورند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *