Eviden نرم افزار پلتفرم JARVICE Ai را معرفی کرد

Eviden نرم افزار پلتفرم JARVICE Ai را معرفی کرد

شرکت Eviden امروز نرم افزار پلتفرم JARVICE AI را عرضه کرد. این نرم افزار راه حلی جدید برای تکمیل کردن خط تولید محصولات و خدمات هوش مصنوعی BullSequana است.

JARVICE AI محصول تولیدی دیتا ساینتیست‌ها و مدیران زیرساخت‌های هوش مصنوعی است. آن‌ها به هوش مصنوعی دسترسی ایمنی می‌دهند تا خوشه‌های گرافیکی یا حتی کارهای مربوط به پلتفرم‌های ابری را ساده سازی کند.

این برنامه نسخه توسعه یافته و جامع پلتفرم HPC سازمانی JARVICE XE است که همین شرکت آن را عرضه کرد. این پلتفرم قابلیت‌های جدیدی دارد. جارویکس می‌تواند چارچوب‌های MLOps را با یک کلیک روی زیرساخت‌های هوش مصنوعی پیشرفته هم به صورت لوکال و هم در فضای ابری هماهنگ کند.

این هماهنگی اجرای GPU و CPU و حتی IPU را منعطف و تسهیل می‌کند.

پلتفرم JARVICE AI با استفاده از بازار بزرگ HyperHub فهرستی از برنامه‌ها و چارچوب‌های ویژه هوش مصنوعی را در GAI، مدل‌های LLM و پردازش زبان طبیعی گسترش می‌دهد.

لئو ریتر مدیر ارشد فناوری نیمبیکس کلاد می‌گوید با JARVICE AI و HyperHub سازمان‌هایی مثل ما می‌توانند به آسانی نیازهای در حال رشد هوش مصنوعی را مرتفع کنند. من کاربر 6 ساله خود JARVICE هستم و از آن برای آموزش مدل‌‌های یادگیری عمیق استفاده می‌کنم. استفاده از این مدل بسیار آسان است و یکی از پیشنهادهای همیشگی من به علاقه مندان این پلتفرم است.

در یک جمع‌بندی کلی نرم افزار پلتفرم JARVICE Ai زمان بندی می‌کند تا مجموعه متنوعی از کارها و نیازهای لازم مدل هوش مصنوعی را برای یک پلتفرم تهیه کند. این نیازها می‌توانند آموزش در مقیاس‌های بزرگ، استنتاج با کمترین تاخیر، و کارهای مربوط به MLOs باشد.

 Eviden نرم افزار پلتفرم JARVICE Ai را معرفی کرد

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *