IOS 18 در رویداد WWDC 2024 اپل

IOS 18 در رویداد WWDC 2024 اپل

امروز، دوشنبه 21 خرداد، ساعت 20 رویداد WWDC 2024 در جهان با حضور اپل برگزار می‌شود تا IOS 18 معرفی شود. در طول سال گذشته شایعات زیادی درباره برنامه جدید اپل برای سیستم عامل بعدی خود به گوش می‌رسد.

شرکت اپل هیچ یک از شایعات را تایید یا رد نمی‌کند. اما موضوع مشخص نیاز اپل به هوش مصنوعی در نسخه جدیدش است. Galaxy AI سامسونگ و جمنای در گوگل با اختلاف جلوتر از IOS هستند. بنابراین این شرکت باید IOS 18 را مجهز به هوش مصنوعی عرضه کند.

IOS 18 در رویداد WWDC 2024 اپل

با توجه به تمرکز اپل روی هوش مصنوعی به نظر می‌رسد پنج ویژگی جدید دیگر هم برای سفارشی‌سازی IOS عرضه شود. IOS 18 در رویداد WWDC 2024 اپل ویژگی‌های خاصی خواهد داشت که عمده آن‌ها با هوش مصنوعی خواهند بود.

هوش مصنوعی در این سیستم کمک می‌کند هنگام تایپ ایموجی‌های تولیدی هوش مصنوعی به نمایش دربیاید. به علاوه قابلیت روتوش و ویرایش خودکار تصاویر با هوش مصنوعی هم جزو امکانات احتمالی است. قابلیت جستجوی هوشمند در سافاری نیز جزو شایعات است. Apple Music نیز با الهام از اسپاتیفای، با هوش مصنوعی پلی‌لیست می‌سازد.

سفارشی سازی تمام آیکن‌ها و نرم آفزارهای اپل، امکان ارسال عکس، ویدیو، چت گروهی و … در آی‌مسیج برای کاربران اندروید، تقویت نقشه راه‌های اپل، هوشمند سازی اعلان پیام‌ها از جمله موارد دیگری است که احتمالا در IOS 18 شاهد آن باشیم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *