Meta AI به واتساپ و اینستاگرام اضافه شد

Llama 3 به واتساپ و اینستاگرام و فیسبوک و مسنجر اضافه شد

شرکت متا امروز نسخه جدید مدل هوش مصنوعی خود Llama 3 را عرضه کرد. همزمان با این اتفاق این شرکت اعلام کرد که Meta AI را به واتساپ، اینستاگرام، فیسبوک و مسنجر اضافه کرده است.

مدل لاما 3 یکی از پیشروترین دستیاران هوش مصنوعی در جهان خواهد بود و احتمالا مشکلات مدل‌های قبلی را نخواهد داشت.از امروز به صورت رایگان در تلفن همراه همگان در دسترس قرار می‌گیرد. شما می‌توانید در اینستاگرام، واتساپ، فیسبوک و دیگر شبکه‌های اجتماعی متا از این مدل استفاده کنید. مخاطبان می‌توانند برای یادگیری، ساخت ویدیو و عکس و تولید محتوا از این مدل کمک بگیرند.

این هوش مصنوعی به زبان انگلیسی برای ده‌ها کشور خارج از ایالت متحده آمریکا به علاوه خود ایالت متحده آمریکا در دسترس خواهد بود. کشورهای استرالیا، کانادا، غنا، اوگاندا، آفریقای جنوبی، نیجریه و پاکستان و … به هوش مصنوعی متا دسترسی خواهند داشت.

این مدل چه کارهایی انجام می‌دهد؟

فرض کنید می‌خواهید به رستورانی بروید یا با دوست‌هایتان قراری دارید و دنبال یک محل دنج و آرام می‌گردید. از مدل متا بخواهید برایتان یک محل مناسب پیدا کند.

حتی می‌توانید خلاقیت خود را با ویژگی Imagine در Meta AI محک بزنید. کافی است در واتساپ خود این مدل را اجرا کنید و تصویری که می‌خواهید را بنویسید تا برایتان یک تصویر خاص بسازد. این مدل با شروع اولین کلمات برایتان نتیجه رال نشان می‌دهد. هرچه بیشتر بنویسید نتیجه دقیق‌تر و بهتر می‌شود. این ویژگی از مدل جدید LIama 3 قدرت می‌گیرد.

تصاویر مدل Llama 3 نسبت به مدل‌های قبلی و حتی رقبای خود از کیفیت بیشتیر برخوردار است. نتایج هم سریع‌تر در دسترس مخاطب قرار می‌گیرد. به علاوه تمام این‌ها، این نسخه جدید به تمام اطلاعات موجود در سطح وب دسترسی دارد. متا می‌خواهد با مثبت بودن واکنش‌ها این دستیار را برای افراد بیشتری در دسترس قرار دهد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *