Salesforce: سلامت و پزشکی برای ما مهم است!

ابزارهای هوش مصنوعی ارائه شده توسط Salesfoce

در هفته گذشته کنفرانس HIMSS یا همان کنفرانس جامعه مدیریت سیستم‌های اطلاعات مراقبت و سلامت برگزار شد. این کنفرانس در اورلاندو ایالت فلوریدا برگزار شد. در این کنفرانس Salesforce که شرکتی فضای ابری بزرگی است اعلام کرد، سلامت و پزشکی جزو اولویت‌های آن‌ها است.

در همین راستا هم تعدادی از ابزارهای هوش مصنوعی مربوط به پزشکی و سلامت را معرفی کرد. این ابزارها شامل هوش مصنوعی  Einstein Copilot Health Actions بود. این مدل هوش مصنوعی می‌تواند به پزشکان و کادر درمانی کمک کند وقت‌هایشان را تنظیم کنند و برنامه‌های درمانی‌شان را ویرایش و بازبینی کنند. البته که این مدل می‌تواند در صورت نیاز مرجع سازی هم بکند و برای کاربر آن را ارسال کند.

ابزارهای هوش مصنوعی ارائه شده توسط Salesfoce

برنامه Salesforce عرضه این مدل در زمستان همین سال است. در حال حاضر این شرکت روی برنامه‌ای به نام Assessment Generation کار می‌کند که می‌تواند استانداردهای پزشکی و اطلاعات مختلف را روی فضای ابری آپلود کند. این مورد هم تابستان امسال عرضه خواهد شد!

حالا چرا ابزارهای سلامت و پزشکی Salesforce مهم هستند؟

این دو ابزار قرار است روی فضای ابری سلامتی این شرکت عرضه شوند و رقیب بزرگی برای گوگل یا مایکروسافت خواهند بود. بخش پزشکی و سلامت حوزه جدیدی خواهد بود که این شرکت به آن وارد می‌شود. احتمالا هم در آینده همکاری‌هایی با آن صورت بگیرد.

تمرکز اصلی ابزارهای این شرکت هم اول روی بیماران است. بیماران باید بتوانند وقت و اطلاعات پزشکیشان را در این فضای ابری قرار دهند. در جامعه‌ای که به این واسطه شکل خواهد گرفت اتفاقات بزرگی رخ می‌دهد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *