Surface به کمک هوش مصنوعی طراحی می‌شود

Surface به کمک هوش مصنوعی طراحی می‌شود Azure HPC

مایکروسافت از زمان شروع همکاری با سرویس پردازش ابری Azure درباره استفاده از این ابزار در ساخت لپ‌تاپ‌هایش صحبت می‌کند. این ابزار می‌تواند Surface را در زمانی بسیار کمتر از قبل تولید کند. این ابزار آینده تولیداتی که هوش مصنوعی در آن دخیل است را تغییر می‌دهد.

در طراحی مکانیک، طراح ابتدا مدل‌هایی که به کمک کامپیوتر طراحی کرده یا حتی نقشه کامل لپ‌تاپ به همراه تمام اجزای آن را به مدل‌های تحلیل اجزا یا FEA می‌دهد. در مرحله بعد، مدل FEA مواردی مثل افزایش دما یا صدماتی که بابت ضربه خوردن اتفاق می‌افتد را تحلیل می‌کند. بعد از آن، شبیه سازی انجام می‌شود و در مرحله آخر نمونه فیزیکی Surface را می‌سازند.

Azure HPC - Surface

مدل‌های مایکروسافت آزور باید تمام موارد مربوط به سقوط لپ‌تاپ را بسنجند. صدها هسته Azure HPC با Abaque explicit اجرا می‌شوند. این ابزار به طراح اجازه می‌دهد سریع‌تر و کارآمدتر کارش را انجام دهد.

قبل از استفاده از این سرویس طراحان مایکروسافت باید روزها و هفته‌ها را صرف طراحی و بررسی مشکلات احتمالی می‌کردند، اما با کمک این ابزار فقط با صرف چند ساعت کار انجام می‌شود. در این حالت مایکروسافت می‌تواند هزینه کمتری برای ابزار، نمونه‌گیری و … صرف کند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *