Xonic iTQ2 اولین مدل هوش مصنوعی در بازی گلف

Xonic iTQ2 اولین مدل هوش مصنوعی در بازی گلف

امسال چندین خبر مختلف از حضور هوش مصنوعی در ورزش منتشر شد. امروز اولین مدل هوش مصنوعی در بازی گلف با نام Xonic iTQ2 عرضه شد. شعار این شرکت این است که گلف بازان دیگر می‌تواند 100 درصد بازیشان را با اطمینان و کمک هوش مصنوعی انجام دهند!

این محصول جزو اولین نرم‌افزارهایی است که برای ورزش ساختند و می‌تواند بازی‌های کوتاه انجام دهد. این ابزار بازی را برای همه سطوح از مبتدی گرفته تا حرفه‌ای آسان و لذت بخش می‌کند.

نرم افزار iTQ2 در حال حاضر از چهار الگوریتم هوش مصنوعی استفاده می‌کند. این 4 الگوریتم به گلف باز کمک می‌کند ضربه قوس دار بزند، ضربه نرم و آزاد بزند، چیب بزند و توپ را روی چمنزار بیندازد. برای استفاده از هرکدام از این حرکات یک ویدیوی کوتاه وجود دارد. سپس می‌توان حرکت خود را آنالیز کرد و نقاط قوت و ضعف آن را پیدا کرد.

گلف بازان با این ابزار به یک راهنمای حرفه‌ای دسترسی دارند. نکات اصولی و مهمی هم برای بازی‌های PGA وجود دارد که آن‌ها می‌توانند از آن استفاده کنند.

ناتان لاین‌هارت، یکی از معلمان این ورزش، می‌گوید من از ابتدا فکر می‌کردم با برنامه‌ای طرف هستیم که قرار است نقش مربی داشته باشد. بعد از استفاده از آن فهمیدم که این ابزار بسیار مناسب دانش‌آموزان من است. تمام نکات و تکنیک‌هایی که درس می‌دهم در این ابزار وجود دارد و آن‌ها می‌توانند همه را مرور کنند.

شرکت زونیک در سال 2023 به عنوان یکی از شرکت‌های برتر شناخته شد. به علاوه اینکه یکی از شرکای افتخاری مسابقات PGA نیز هست. علاقه مندان می‌توانند این نرم افزار را از اپ استور و گوگل پلی دریافت کنند. دوره رایگان آن 14 روزه است و پس از آن باید اشتراک آن را خرید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *